Інтерактивні тури по Західній Україні

Facebook YouTube RSS

Інтерактивні тури по Західній Україні 2021

 • Інтерактивні тури по Західній Україні

від 1290 – 2200 грн

3 дні

Гуцульщина – Закарпаття – Львівщина – Тернопільщина – Волинь – Рівненщина – Буковина – Поділля

План мандрівки

Гуцульщина

Водоспади Тернопільщини + Майстри Гуцульщини
прибуття: Тернопіль, відправка: Коломия

 • 1 день Тернопільщина: Два водоспади, три замки, два палаци. Поселення в садибі серед гір.
 • 2 день Гуцульщина: Кінні переїзди на возах, гуцульський колорит, майстер-класи, подарунки, фото в весільному вбрані Князя та Княгині.
 • 3 день Гуцульщина: Вилазка на вершину, карпатська гойдалка.
 • Вартість туру в українських гривнях. У вартість туру включені всі витрати, окрім вечерь – 170 грн. 

17 учнів + 2 вчителів безкоштовно

25 учнів + 3 вчителів безкоштовно

30 учнів + 3 вчителів безкоштовно

2185

2025

1870

Майстри Гуцульщини + Місця сили Криворівні
прибуття: Тернопіль, відправка: Тернопіль

 • 1 день Гуцульщина: Кінні переїзди на возах, гуцульський колорит, майстер-класи, подарунки, фото в весільному вбрані Князя та Княгині. Поселення в дерев’яному котеджі з видом на гори.
 • 2 день Гуцульщина: Мальовничі пейзажі гір, сила від стихій природи. Філософія гуцульських вірувань.
 • 3 день Гуцульщина: Обітований край – ГК Буковель (будівлі, вершини, атракції, карпатське озеро та ніжність від погляду очей хаскі).
 • У вартість туру включені всі витрати, окрім вечерь – 170 грн., підйомника – 120 грн/дор./дит.

17 учнів + 2 вчителів безкоштовно

25 учнів + 3 вчителів безкоштовно, грн/чол.

30 учнів + 3 вчителів безкоштовно, грн/чол.

2340

2175

2010

Закарпаття

Закарпаття (гори, води, ферми)
прибуття: Львів (Воловець), відправка: Мукачево

 • 1 день Міжгірщина: Водоспад Шипіт, хряк, вершини Боржавського хребта. Фото в овечій гуні. Вітання від хасок Чака та Берти. Відвідання ферми кіз та коней. Підйомник. Поселення серед гір на Еко курорті «Ізки».
 • 2 день Міжгірщина: Піший похід на огляд озера Синевир з висоти польоту, 3 год. Заїзд в гірське село Колочаву на огляд музейних садиб горян, корчми, школи, вузькоколійки з вагончиками і вивчення давньої професії бокараш. Пошук з ліхтариками семи міні скульптур на Синевирському перевалі. Повернення на Еко курорті «Ізки».
 • 3 день Хущина, Берегівщина: Плямисті олені, лагідні рогаті буйволи, овечки – ферми місцевих господарів для вашого огляду й дегустації особливої продукції. Фото в капелюхах перенесе вас в різні епохи та потішить душу колеги. Термальні басейни з атракціями, саунами. Екскурсія винним підвалом найкрасивішого господарства «Чизай».
 • У вартість туру включені всі витрати, окрім обідів та вечерь – 455 грн., підйомник – 100 грн/дор./дит., вхідні квитки, дегустації по бажанні
 • Ціна туру буде коригуватися під розселення групи в сторону -/+

 

Зустріч у Львові

Завершення у Мукачевому, грн/чол.

Зустріч у Воловці (Закарпаття)

Завершення у Мукачевому, грн/чол.

17 (18) учнів + 2 вчителів

2170

1750

20 учнів + 2 вчителів

-

1670

25 учнів + 3 вчителів

1975

1740

30 учнів + 3 вчителів

1830

1600


Закарпаття (замки, термальник, ландшафтний парк)
прибуття: Мукачево, відправка: Мукачево 

 • 1 день Мукачівщина: Замок Шенборнів немов постав з сторінок казки – 12 башт, 365 віконець, таємнича історія і люстра Мілюзіна. Замок в Чинадієвому родини художників увіковічив історію кохання котра змінила долю всієї імперії. Поселення в мотелі етноменшин Закарпаття – угорців.
 • 2 день Мукачівщина + Берегвіщина: Замок Паланок розташований на вулканічній горі є взірцем найкрасивішої історичної будови Закарпаття. Пару кілометрів і ви ще в Україні, а повсюди чутно угорську мову, люди живуть за іншим часом й цінують гастрономічні фестивалі – Берегівщина, багато на термальні води, виноградні пагорби і багату смаколиками кухню.
 • 3 день Ужгородщина: Містечко мініатюр, найкрасивішого музею садиб горян і найцікавіших експозицій замку. Кожен з нас бачив ландшафтний простір, а так щоби серед гір на 40 г. з найкрутішими готелями – рідкість.
 • У вартість туру не включено: обіди та вечері – 635 грн., термальник – 200, 450 грн/дор./дит., вхідні квитки, дегустації по бажанні

15 учнів + 2 вчителів безкоштовно, грн/чол.

19 учнів + 2 вч. безкоштовно, грн/чол.

25 учнів + 3 вчителів безкоштовно, грн/чол.

35 учнів + 3 вчителів безкоштовно, грн/чол.

1745

1715

1515

1500


Закарпаття (гори, термальні води, царські хороми, фото в румунському вбрані) новинка

прибуття: Львів (Воловець), відправка: Мукачево 

 • 1 день Міжгірщина: Водоспад Шипіт, хряк, вершини Боржавського хребта. Фото в овечій гуні. Вітання від хасок Чака та Берти. Відвідання ферми кіз та коней. Підйомник. Поселення серед гір на Еко курорті «Ізки».
 • 2 день Тячівщина: Ви відчували ви колись себе поплавком? Саме таке відчуття надають солені озера виштовхуючи ваше тіло на поверхню. А якщо до цієї води додати мінерали, вода набуде брудно вато-бурого відтінку і тут ви будете схожі на бегемотів. Прісні басейни з атракціями освіжать прохолодою. Мальовничий переїзд серед гір і ми на елітному курорті «Шаяни», парочка фото біля дизайнерських садиб куштування мінеральної водички і переїзд в село, де варять пиво найсмачніше на Закарпатті. Поселення в готелі серед гір.
 • 3 день Тячівщина: Коли ви добряче натягнете рогатку, то ваш камінчик залитить в Румунію. В селах Тячівщині проживає 99% румунів. Їх давній побут, яскраве етновбрання, квітчасті килими, палацові будівлі 21 ст., відкриють для вас двері у світ румунського колориту. На довершення емоцій ландшафтний центр «Мала Голландія» з казковою садибою.
 • У вартість туру не включено: обіди та вечері – 470 грн., підйомник – 100 грн, термальна вода – 200 грн/2 год., соляна вода – 70 грн/день., вхідні квитки
 • Ціна туру буде коригуватися під розселення групи в сторону -/+

 

Зустріч у Львові

Завершення у Мукачевому, грн/чол.

Зустріч у Воловці (Закарпаття)

Завершення у Мукачевому, грн/чол.

17 (18) учнів + 2 вчителів

2145

1840

20 учнів + 2 вчителів

-

1750

25 учнів + 3 вчителів

1805

1810

30 учнів + 3 вчителів

1700

1660

Львівщина

Львівщина + Гуцульщина новинка
прибуття: Львів, відправка: Тернопіль

 • 1 день Львівщина, Франківщина: Львів помахає вам рукою і ви перенесетеся в скельний комплекс серед букових лісів і моху, де корені дерев нагадують зачарований ліс. Тут давнє поселення людей, котрі поклонялися Сонцю. Карпатський трамвай – бренд Вигодської вузькоколійки. Чух-чух повільним шляхом трамвай прямує серед гір й духмяного повітря. Інтерактивний музей живої природи доповнить чашу емоційної насолоди. Ночівка в місті майстрів й митців – Франківську в молодіжному хостелі.
 • 2 день Франківщина: Пройдемось старовинним Галичем – древньою князівською столицею, відчуємо атмосферу міста задивленого у сиві віки та Старостинської твердині, що стоїть на сторожі віків. У Шевченковому побуваємо у храмі часів Галицько-Волинського князівства, а Крилос дасть можливість побувати чи не в половині Карпат: Покутті, Гуцульщині, Бойківщині та Опіллі.
 • 3 день Франківщина: Хочете поспілкуватися вживу з учасником трьох телепроектів: «Хата на тата», «Зважені та щасливі» й «Куб» – Романом Яремком? Тоді гайда в тур. Роман продовжує свій проект - «Перевтілення 21» в Карпатах. Ви побуваєте в самому епіцентрі подій перевтілення, побачите на власні очі учасників, зіркового тренера
 • Турфірма «Окрайна» спільно з Романом Яремком розробляє проект «Перевтілення без гаджетів» в Карпатах для підлітків та їх батьків. Програма на 14 днів в літній період.
 • Або ж дізнатися більше про життя Степана Бандеру…А потім завітати до «Писанки» – музею, де зібрані понад 10 тисяч клопітких робіт з усієї України та різних куточків світу, а ще пізнати звичаї традиції та побут горян.
 • У вартість туру не включено: обіди та вечері – 425 грн., вхідні квитки

17 учнів + 2 вчителів безкоштовно, грн/чол.

25 учнів + 3 вчителів безкоштовно, грн/чол.

30 учнів + 3 вчителів безкоштовно, грн/чол.

1835

1755

1595

Львівщина (замки, гори Карпати, архітектура)
прибуття: Львів, відправка: Львів

 • 1 день Львів, Старе місто: Що може бути краще ніж гуляти таким древнім містом…Де на кожному кроці щось цікаве: чи то пам’ятник, чи історія, чи бувальщина, а ще барчики Львова – «по-бандерівськи» гостинна «Криївка», «Львівська копальня кави» та «Майстерня шоколаду» де повітря пахне смаколиками і…дитинством, а ще «Гасова лампа» біля неї як звично сидить її винахідник...Привіт мудрим левам біля Порохової вежі, привіт задуманий батьку Кобзар...і вся метушня губиться у завитках вулиць. Вдихнути б ще  місто з ароматом кави і загубити  лік часу у місці де він вічний…
 • 2 день міста-фортеці Львівщини: Велич скель і стихій Львівщини заворожує… А чого ж варта древня фортеця Тустань – прастолітня митниця на Соляному шляху, невеликій частині Великого Шовкового шляху що поєднував береги Середземного моря і далекий загадковий Китай… Дивна містична сила, яку вивільняє «мертве» або ж чорне озеро Журавлине, ховаючись в тенетах дрімучих смерек і ялиць… Краса вируючого водоспаду «Кам’янка» – пульсуючого серця цього неповторного краю.
 • 3 день Замки Львівщини: Золочівський замок, причепурений шляхтич, щоб наряду з королівськими багатством знаті берегти пам’ять кохання всіх віків – француженки Марусеньки та польського короля Яна, кохання від якого народилося 14 дітей та найкрасивіші листи кохання. Підгорецький палац – найкрасивіший палац для «відпочинку та забави від ратних трудів», місце зйомок «Битви екстрасенсів», «Мисливців за привидами», «Місць сили». Олеському замоку є що сказати: за його мурами прийшов у життя Ян III Собеський – один із найвеличніших королів Польщі, котрий виграв поразку над туркам під Віднем.
 • У вартість туру не включено: обіди та вечері – 460 (635) грн,
 • вхідні квитки: учні – 86 грн/учень, дорослі – 252 грн/дор.
 • вхідні квитки для вчителів по маршруту «Золота підкова» - 200 грн/вчитель

 

Ночівля в готелі зі зручностями,

12 км. від центру Львова, грн/чол.

Ночівля в хостелі до 2 км.

від центру Львова, грн/чол.

17 учнів + 2 вчителів

1985

1650

25 учнів + 3 вчителів

1850

1510

32 учнів + 3 вчителів

1710

1390

Тернопільщина, Волинь, Рівненщина

Тур по Тернопільщині, Волині, Рівненщині (замки, святині, Кременецькі гори)
прибуття: Тернопіль, відправка: Тернопіль

 • 1 день Волинь: Дубенський замок найзаможнішого роду свого часу (не дарма ж говори, «багатий як Острозький»), фортеця «закута в олово», яку жодного разу не здобували штурмом, сміливиця-наречена, що врятувала Дубно від татар, коли її суджений заховався під стіл, таємничі підземелля та скарби…
 • Містика Тараканівського форту в глибинах, якого зникали люди, в потаємних, закутках якого і досі заховано генератор часу. Легендарний замок древнього Лучеська – місце зустрічей європейських монархів, а також послів від Візантії і римського Папи, пишні з’їзд до семи тижнів, та прислуга на час святкування до 15 тисяч, сотні бочок випитого вина і стада з’їдених тварин…
 • 2 день Рівненщина: Не тільки багатства Острозьких були скарбами, але і нареченні – найзавидніші в усій Європі. Та доля трагічна… В 16 років вдова і тричі заміжня Гальшка Острозька, яка збожеволівши, згодом кинулася з височезної вежі… Найпрестижніша академія, дітище Мелетія Смотрицького, Петра Сагайдачного та Северина Наливайка. Місце, де першодрукар Іван Федоров, перекладав Біблію на слов’янську протягом 30 років, вивчивши при цьому 12 мов.
 • 3 день Тернопільщина: Почаївська лавра – святиня, найстаріший храм, якої фундував авантюрист Микола Потоцький, а пізніше він же і лишився тут до кінця своїх днів у маленькій хатинці біля церкви, перед тим постригшись у ченці.
 • Вишнівецький палац – «Український Версаль» над спокійною Гориню, родове гніздо засновника Січі – Байди Вишневецького, історія кохання Евеліни Ганської та Оноре де Бальзака, натхнення і краєвиди, або чому Шевченко був у Вишнівці.
 • Збаражський ззамок – міць рицарської звитяги, хоробрі серця та бунтарський дух козаків та 6 тижнів облоги під очільництвом Хмельницького. Жорстока зрада, містика та легенди про чари гетьмана.
 • У вартість туру не включено: обіди та вечері – 435 грн, вхідні квитки для учнів

інтерактивний тур

3 день: Берестечко – Пляшева

Ночівля в готелі зі зручностями, грн/чол.

3 день: замки Тернопільщини

Ночівля в готелі зі зручностями, грн/чол.

17 учнів + 2 вчителів

1650

1545

25 учнів + 3 вчителів

1550

1415

32 учнів + 3 вчителів

1370

1290

Тернопільщина, Буковина, Поділля 

Тур по Тернопільщині, Буковині, Поділлі (три печери, дві фортеці, митрополія, каньйон Дністра)
прибуття: Тернопіль, відправка: Тернопіль

 • 1 день печери Тернопільщини: печера «Млинки», казка писана протягом мільйонів років, де стіни стали «кам’яними хвилями» і зацвіли диво-квітами, а на самісінькій стелі «поселилось» зоряне небо… «Наддністрянська Помпея», понад 35 тисяч знайдених пам’яток, таємниці цивілізації, що старіша шумерської .
 • 2 день Буковина: Єдине в Україні село, де мешканці п’ють, перуть, годують худобу мінеральною водою з іонами срібла. Унікальне українське містечко, аналоги якого можна побачити лише в Америці, в штаті Аризона, та на березі річки Мозель у Франції. «Український Париж», корабель в якому живуть люди, вікна засклені справжнім кришталем, «П’яна церква» та під’їзди з розписами в стилі Рафаєля. Замок, де розміщувався турецький гарем та знамениті бані з басейном.
 • 3 день Поділля: «Хто збудував, це місто?». «Аллах, мій пане», – відповів візир. «Ну тоді нехай і Аллах його здобуває»… «Квітка на камені», кам’яний міст вздож річки, порятунок Кармелюка завдяки жіночій хустині, фортеця збудована рукою Бога, місто семи народів та «Стіл згоди». Каньйон річки Смотрич з висотою берегів близько 50 метрів, загадки старого міста і «вічно турист» на площі
 • У вартість туру не включено: обіди та вечері – 420 грн., вхідні квитки

17 учнів + 2 вчителів безкоштовно, грн/чол.

25 учнів + 3 вчителів безкоштовно, грн/чол.

32 учнів + 3 вчителів безкоштовно, грн/чол.

1940

1925

1780

Тур Поділлям (дві печери, подільські фьорди, геологічні дослідження, фортеця Кам’янець-Подільському)
прибуття: Тернопіль, відправка: Тернопіль

 • 1 день печери Тернопільщини: Печера «Млинки», казка писана протягом мільйонів років, де стіни стали «кам’яними хвилями» і зацвіли диво-квітами, а на самісінькій стелі зоряне небо… Печера «Вертеба» - «Наддністрянська Помпея», понад 35 тисяч знайдених пам’яток, таємниці цивілізації, що старіша шумерської.
 • 2 день Геотур «Таємниці Шести Морів», фортеця: Ви точно чули про Сарматів але не бачили Сарматського моря; Ви знаєте хто такі динозаври, що таке крейда і кремінь, але що між ними спільного?
 • Ви бачили кракена у фантастичних фільмах, але чи знаходили ви його панцир?
 • На околиці колоритного подільського села Китайгород, у глибоку долину річки Тернава веде дорога, що розкриває минуле планети.
 • У вартість туру не включено: обіди та вечері – 255 грн., вхідні квитки – 295 грн/учень, 325 грн/дор.

17 учнів + 2 вчителів безкоштовно, грн/чол.

25 учнів + 3 вчителів безкоштовно, грн/чол.

32 учнів + 3 вчителів безкоштовно, грн/чол.

1165

1050

965

Одноденні театралізовані екскурсії містом Тарнополем новинка

 • Яскраві емоції, легкість сприйняття
 • Театральні персонажі: церковний прислужник, кат, єврей
 • https://youtu.be/PZ-omvhk20s
 • Театральні персонажі: власник міста минулих століть
 • https://youtu.be/xB-lWTyTgMY
Ваш email
Ваше ім'я
Відгук
Вверх